Gå till innehåll
måndag 10 mars 2025

Redcross

Medlemmar
  • Innehålls Antal

    6
  • Gick med

  • Besökte senast

Anseende bland gemenskapen

0 Neutral

Om Redcross

  • Placering
    Kadett

Senaste Profilbesöken

Blocket med senaste besökare är inaktiverat och visas inte för andra besökare.

  1. Trist! Snålheten bedrar sig, allt är inte pengar i första ledet. Men kanske i andra men kommungubbar/damer är kanske inte de smartaste här i Sverige.
  2. Hejsan! Är nybliven båtägar. Har en utombordare, undrar nu hur det är med bränsleblandningen. 95 el. 98? 2% olja? Blytillsats?
  3. Det är bara att slå till. Jag tittade länge på många olika båttyper. Detta förefaller vara mycket båt för pengarna. Har själv fått tag i ett bra ex. för 25 000 skr. Men slutligen är det du som skall trivas med ditt val. Lyssna kritiskt till alla råd. Lycka till Senast ändrad av Redcross | 11 juni 2009 | 19:11
  4. Just blivit båtägare! Själv tittade jag runt mycket och vari inne på en Maxi, som du. Slutade med en Triss Magnum. Finns många på marknaden, med olika kvalité, men kan man vänta hittar du alltid en välskött.
×
×
  • Skapa nytt...